fbpx

Innowacyjny design i wzornictwo - Memola -huśtawka i kołyska dla dziecka

Szukasz kołyski lub łóżeczka dla swojego dziecka i zależy Ci na tym, aby zakupiony produkt był funkcjonalny i jednocześnie prezentował się dobrze? W takim razie świetnie trafiłeś! Być może wiesz już, że Memola to przede wszystkim funkcjonalność i bezpieczeństwo, jak również wspieranie rozwoju dziecka. Memola to także nowoczesny design oraz modna kolorystyka.

NAGRODZONY DESIGN NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Kołyska Memola została zaprojektowana w sposób bardzo przemyślany.

niemowlę w kołysce Memola

Naszym zamiarem jest, aby Memola służyła jak najlepiej rodzicom i maluszkom przez długie lata. Projekt został wielokrotnie doceniony i otrzymał wiele znaczących nagród, w tym m.in. nagrodę Rodziców 2015, Finalista konkursu Dobry Wzór 2016, brązowy medal w konkursie Best Baby and Toddler Gear 2016 oraz tzw. Oscara Designu – wyróżnienie w konkursie Red Dot 2017. W roku 2019 Memola została nominowana do konkursu “German Design Award”. Konstrukcja Memoli projektu Agnieszki Polinski, opracowana we współpracy z lekarzem neurologiem, została uznana za idealnie dopasowaną do potrzeb dziecka, oraz wspierającą rozwój dziecka, przede wszystkim jego rozwój sensomotoryczny. Kosz sensoryczny, będący jedną z faz Memoli, to również wsparcie integracji sensorycznej. Materiały wykorzystane przy produkcji pozwalają dziecku utrzymywać kontakt wzrokowy z otoczeniem. pływa to doskonale na poczucie bezpieczeństwa. Funkcjonalności Memoli, oraz jej dobry design sprawiły, że jest ona zaliczona do grona najlepiej zaprojektowanych produktów.

design i wzornictwo kołyski Memola

Zarówno rodzice, jak i kapituły konkursów doceniły ponadczasowy i pasujący do każdego wnętrza design, jakość materiałów, z jakich wykonana została innowacyjna kołyska 3w1 Memola. Kolorystyka kołyski pozwala na powieszenie jej w praktycznie każdym wnętrzu, gdzie masz możliwość dostosowania jej do reszty wystroju, niezależnie od stylu w jakim urządzone jest pomieszczenie. Jej kompaktowość i fakt, że jest to produkt 3w1 pozwala na oszczędność miejsca.

Od samego początku bardzo zależało nam na tym, by nasza kołyska była nie tylko funkcjonalna, ale również świetnie wykonana. Postawiliśmy na produkcję w Polsce, by mieć wpływ na dobór najlepszych materiałów, a jednocześnie wspierać rodzimy rynek. Materiały jakich używamy w produkcji, pochodzą z rynku europejskiego. Używamy tekstyliów z certyfikatem Oeko-text 100.

“Z uwagi na częstą eksploatację urządzenia, jestem również pozytywnie zaskoczona trwałością materiałów, z jakich została wykonana. Z łatwością także daje się złożyć, rozłożyć czy zmienić na orle gniazdo – wiele konfiguracji, a dzieci za każdym razem szczęśliwe, że mogą ćwiczyć w Memoli.” – Agata Jankowiak: mama i terapeutka integracji sensorycznej

Wytrzymałość kołyski dla dzieci Memola potwierdzają nie tylko testy, ale przede wszystkim opinie rodziców, którzy wykorzystują kołyskę przez długie lata.
Dla  bezpieczeństwa maluchów przeszła testy wytrzymałościowe i została przebadana na zgodność z normami:
EN 1130 1-2: 2001
EN 71-8: 2012

Mamola to bardzo innowacyjny produkt, z innowacyjnymi rozwiązaniami, dlatego też opantentowaliśmy ją oraz jej elementy. Zastrzegliśmy to, co w niej wyjątkowe.

 

Zobacz również:

>  www.red-dot.org

>  www.german-design-award.com

PODSUMOWANIE WALORÓW WISZĄCEJ KOŁYSKI MEMOLA