Memola — nowy wymiar nowoczesnego łóżeczka dla dzieci

Szukasz kołyski lub nowoczesnego łóżeczka dla dzieci i zależy Ci na tym, aby zakupiony produkt był funkcjonalny i jednocześnie prezentował się dobrze? W takim razie świetnie trafiłeś! Być może wiesz już, że Memola to przede wszystkim funkcjonalność, bezpieczeństwo i wspieranie rozwoju dziecka. Jednak trzeba również wspomnieć o tym, że to także nowoczesny design oraz modna kolorystyka, która wyróżnia nasze nowoczesne łóżeczka dla niemowląt.

Nowoczesne łóżeczka dla dzieci — design pasujący do każdej sypialni

Nowoczesne łóżeczka dla dzieci Memola to element, który doskonale wpasuje się w każdy rodzaj wnętrza. Nasza kołyska, jedna z najbardziej innowacyjnych i stylowych łóżeczek dla niemowląt dostępnych na rynku, łączy w sobie estetykę i bezpieczeństwo dziecka. Dzięki przemyślanemu, nowoczesnemu designowi, Memola to już nie tylko łóżeczko, które rośnie z dzieckiem, ale przy okazji stylowy dodatek do wnętrza każdej sypialni.

Kiedy więc mówimy o nowoczesnych łóżeczkach dla niemowląt, nie możemy nie wspomnieć o Memoli. Jest to produkt wyjątkowy, dzięki któremu wiesz, jak dbać o niemowlaka bez rezygnowania z nowoczesnych przestrzeni. Proste formy i wysokiej jakości materiały sprawiają, że Memola pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od stylu — od minimalistycznego, przez skandynawski, aż po tradycyjny.

Memola nie jest jednak tylko piękna. Przemyślany design to także liczne właściwości, które wspierają prawidłowy rozwój dziecka. Jego stabilna konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a przezroczysta budowa wspiera integrację sensoryczną maluszka.

Nowoczesne łóżeczka dla niemowląt, takie jak Memola, to inwestycja nie tylko w piękno, ale przede wszystkim w zdrowie i spokój Twojego dziecka, którą docenili wszyscy — specjaliści zdrowia, rodzice, a nawet… artyści!

Nagrodzony design najwyższej jakości

niemowlę w kołysce Memola

Naszym zamiarem jest, aby Memola służyła jak najlepiej rodzicom i maluszkom przez długie lata. Projekt został wielokrotnie doceniony i otrzymał wiele znaczących nagród, w tym m.in.:

  • Nagrodę Rodziców 2015,
  • Brązowy medal w konkursie Best Baby and Toddler Gear 2016 oraz
  • tzw. Oscara Designu – wyróżnienie w konkursie Red Dot 2017.

Jest również finalistą konkursu Dobry Wzór 2016, a w 2019 roku została nominowana do konkursu “German Design Award”. Mamy się więc czym chwalić i chętnie to robimy!

Memola Awards

Konstrukcja kołyski dla niemowlaka Memoli projektu Agnieszki Polinski, opracowana we współpracy z lekarzem neurologiem, została uznana za idealnie dopasowaną do potrzeb dziecka, oraz wspierającą jego rozwój, przede wszystkim rozwój sensomotoryczny. Kosz sensoryczny, będący jedną z faz Memoli, to również wsparcie integracji sensorycznej.

Materiały wykorzystane przy produkcji pozwalają dziecku utrzymywać kontakt wzrokowy z otoczeniem. Wpływa to doskonale na poczucie bezpieczeństwa. Funkcjonalności Memoli, oraz jej dobry design sprawiły, że jest ona zaliczona do grona najlepiej zaprojektowanych produktów.

design i wzornictwo kołyski Memola

Nowoczesne łóżeczka dla dzieci, które doceni każdy rodzic

Zarówno rodzice, jak i kapituły konkursów doceniły ponadczasowy i pasujący do każdego wnętrza design nowoczesnego łóżeczka dla niemowląt i dzieci, jakość materiałów, z jakich wykonana została innowacyjna kołyska 3w1 Memola. Kolorystyka kołyski pozwala na powieszenie jej w praktycznie każdym wnętrzu, gdzie masz możliwość dostosowania jej do reszty wystroju, niezależnie od stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie.

Od samego początku bardzo zależało nam na tym, by nasza kołyska była nie tylko funkcjonalna, ale również świetnie wykonana. Postawiliśmy na produkcję w Polsce, by mieć wpływ na dobór najlepszych materiałów, a jednocześnie wspierać rodzinny rynek. Materiały, jakich używamy w produkcji, pochodzą z rynku europejskiego. Używamy tekstyliów z certyfikatem Oeko-text 100.

Z uwagi na częstą eksploatację urządzenia, jestem również pozytywnie zaskoczona trwałością materiałów, z jakich została wykonana. Z łatwością także daje się złożyć, rozłożyć czy zmienić na orle gniazdo – wiele konfiguracji, a dzieci za każdym razem szczęśliwe, że mogą ćwiczyć w Memoli.

Wytrzymałość kołyski dla dzieci Memola potwierdzają nie tylko testy, ale przede wszystkim opinie rodziców, którzy wykorzystują kołyskę przez długie lata.
Dla bezpieczeństwa maluchów przeszła testy wytrzymałościowe i została przebadana na zgodność z normami:

EN 1130 1-2: 2001
EN 71-8: 2012

Mamola to bardzo innowacyjny produkt, z innowacyjnymi rozwiązaniami, dlatego też opatentowaliśmy ją oraz jej elementy. Zastrzegliśmy to, co w niej wyjątkowe.

Zobacz również:
> www.red-dot.org
> www.german-design-award.com

Podsumowanie walorów wiszącej kołyski Memola

  • Wielokrotnie nagradzana za funkcjonalność i design
  • Pasuje do każdego wnętrza
  • Najwyższej jakości materiały
  • Produkowana w Polsce
  • Bezpieczne materiały z certyfikatem Oeko-text