WYGODA, BEZPIECZEŃSTWO I NAUKA BALANSOWANIA

Aneta – Mama

 

Długo z mężem zastanawialiśmy się nad zakupem odpowiedniej huśtawki dla naszego maleństwa. Przeszukując internet natrafiliśmy na kołysko-huśtawkę Memola. Po przeczytaniu opinii oraz zapoznaniu się z funkcjami zdecydowaliśmy że będzie to najlepsze rozwiazanie na długie lata. Nie chcieliśmy co chwilę kupować nowej, większej huśtawki bądź bujaka.

Wygoda, bezpieczeństwo i nauka balansowania

Z Memolą nasza córka będzie mogła rozwijać się poprzez zabawę, przez najbliższe 10 lat. Na początku nasza córcia leżała na pleckach w lóżeczko-kołysce o wysokości burty 35cm. Nad głowa wieszaliśmy różne zabawki które pobudzały zmysły naszego maluszka. Z biegiem czasu zaczęła wesoło do nich gaworzyć oraz kopać nóżkami po siatce by zabawki umieszczone nad głową się poruszały. Aktualnie Majeczka rozpoczęła 10 miesiąc życia i obniżyliśmy kosz sensoryczny do maximum 55cm gdyż jest bardzo ruchliwym brzdącem.

Pozostawiając Maję w Memoli jestem spokojna, bo wiem ze nic się jej nie stanie. Mogę spokojnie przygotować obiad czy posprzątać dom, nie myśląc o tym że za chwilkę nabije guza stawiając pierwsze kroki. Obecnie nasza córcia znalazła sposób jak raczkować w rozbujanej kołysce, kwicząc i piszcząc wesoło że potrafi utrzymać równowagę. Memola zapewnia nam wszystkim dużo dobrej zabawy. A wieczorami możemy z mężem usiąść wygodnie na sofie i patrzeć jak nasza pociecha leżąc na brzuszku powoli wycisza się przed kąpielą. Wszystkim i każdemu z osobna polecamy zainwestować pieniążki w zakup który będzie owocował rozwojem dziecka na długie lata.