BLIŹNIAKI-WCZEŚNIAKI W MEMOLI

Malwina – Mama

Bliźniaki-wcześniaki w Memoli - opinie

Jako rodzice podwójnego szczęścia, czyli bliźniaczych wcześniaków, szukamy dla naszych dzieci tylko tego, co najlepsze. Memola to multisensoryczna kołysko-huśtawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Trzy produkty w jednym, od narodzin do nawet 12 roku życia. Memola jest Polskim produktem. I co najważniejsze wspiera integrację sensoryczną naszych dzieci.

Jest to idealny produkt na wsparcie rozwoju wczesniaków. Dodatkowo to super gadżet dla każdego dziecka i rodziców, a ja polecam ją jak najbardziej dla bliźniąt! Dziewczyny uwielbiają być ze sobą cały czas, a Memola ze względu na swoją wielkość i pojemność – umożliwia im to 🙂 Dodatkowo uwielbiają jak Memola kołysze, tak jak w brzuszku u mamusi.

W Memoli możemy sobie pozwolić także na częste leżenie na brzuszku i czuć się bezpiecznie, a siateczka zachęca do patrzenia na świat przez dzieci i ćwiczenia podnoszenia główki. Jesteśmy zadowoleni z Memoli, łącznie z tatą, który może siedzieć na łóżku i kołysać dziewczyny z odległości przy pomocy liny. Minusem jest dość wysoka cena i nie każdy może sobie na to pozwolić. Choć przeliczając na lata użytkowania i korzyści, wychodzi niewiele. Zawsze można upolować jakiś zachęcający rabat 🙂 Dlatego podsumowując, jeśli szukasz huśtawki, kołyski, kosza sensorycznego na kilka lat, to oczywiście polecamy Memole.

Warto zainwestować w przyszłość i prawidłowy rozwój naszych pociech 🙂