Memola! Zobacz, jak dbać o niemowlaka

Memola jest projektem zaprojektowanym z pasji i miłości do innowacyjnych rozwiązań. Nasza kołyska powstała z myślą o maluszkach, szczególnie wcześniakach, które, od początku potrzebują komfortu i zaopiekowania.

Niestety w niektórych przypadkach standardowe łóżka dla niemowlaka to za mało. Dzidziusie wykazujące problemy z integracją sensoryczną potrzebują znacznie lepiej przemyślanych rozwiązań. I taka jest właśnie Memola — funkcjonalna, praktyczna, wspomagająca i… rosnąca razem z dzieckiem!

Sprawdź, co wyróżnia naszą kołyskę!

Memola rośnie razem z dzieckiem

MEMOLA ROŚNIE RAZEM Z DZIECKIEM

Memola to nie tylko kołyska – to wielofunkcyjny, praktyczny produkt, który będzie służył Twojemu dziecku przez wiele lat. Jej ogromną zaletą jest to, że rośnie wraz z dzieckiem i wspiera jego rozwój, dopasowując się do potrzeb malucha.

W przeciwieństwie do klasycznych łóżeczek dla niemowląt nasza kołyska dla dziecka może być wieloetapowym towarzyszem Twojego maleństwa. To właśnie jej funkcjonalność sprawia, że młodzi rodzice pokochali Memolę.

Więcej na temat funkcjonalności kołyski i o tym, dlaczego nazywana jest łóżeczkiem, które rośnie z dzieckiem, przeczytasz tutaj:

CZYTAJ DALEJ >

Memola to najlepsza inwestycja w rozwój Twojego dziecka

MEMOLA TO NAJLEPSZA INWESTYCJA W ROZWÓJ DZIECKA

Memola wspiera rozwój Twojego dziecka nie tylko w wieku niemowlęcym. Kołyska została tak zaprojektowana, by rosła wraz z dzieckiem, dostosowując się do etapów jego rozwoju, przez całe dzieciństwo mogła wzmacniać Integrację sensoryczną malucha.

Ta niezwykła kołyska doceniana jest szczególnie przez rodziców dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. Zastosowane w niej innowacyjne rozwiązania wspierają rozwój dziecka na różnych etapach jego życia, zapewniając mu komfort i możliwość nauki poprzez stymulację zmysłów.

Czytaj dalej, jeżeli chcesz wiedzieć, jak dbać o rozwój niemowlaka z zaburzeniami SI

CZYTAJ DALEJ >

Z Memolą możesz dbać o niemowlaka podczas snu

CO ZROBIĆ, BY DZIECKO ZASNĘŁO?

Kołysanie to jedna z najważniejszych potrzeb noworodka, a jeżeli zależy Ci na tym, aby jak najlepiej dbać o rozwój niemowlaka, to musisz mieć świadomość, że sen to podstawa jego samopoczucia.

Już w brzuchu, dzięki kołysaniu właśnie, jako pierwszy zmysł stymulowany jest zmysł przedsionkowy. Dlatego też po narodzinach dziecko łatwiej się wycisza i uspokaja bujane w ramionach, noszone itp. Z tego powodu chcąc zadbać o sen niemowlaka, postaw na naszą kołyskę! Czytaj dalej, aby wiedzieć, dlaczego Memola sprawdzi się doskonale przy usypianiu.

CZYTAJ DALEJ >>

Twoje dziecko jest zawsze bezpieczne, a Ty masz je w zasięgu wzroku

DZIECKO JEST ZAWSZE BEZPIECZNE, A TY MASZ JE W ZASIĘGU WZROKU

Dbając o niemowlaka, ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z kołyski Memola. Nasza innowacyjna kołyska jest doskonałym narzędziem do dbania o rozwój niemowlaka oraz kształt jego główki. To zdecydowanie bezpieczne łóżeczko dla niemowlaka!

Memola została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Materiały użyte do produkcji kołyski są wysokiej jakości, nietoksyczne i bezpieczne dla skóry niemowlaka. Każdy element został starannie przetestowany pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa.

W dodatku Memola została skonstruowana tak, aby zapewnić stabilność i solidne podparcie dla dziecka. Jeżeli ciągle głowisz się, jak dbać o niemowlaka i jego bezpieczeństwo, to nasza kołyska jest pierwszym krokiem do jego ochrony.

Czytaj dalej, aby poznać najważniejsze elementy dotyczące bezpieczeństwa.

CZYTAJ DALEJ >>

Efektywnie oszczędza miejsce

pokrowiec Memola torba podróżna

Masz mało miejsca i przestrzeni w mieszkaniu? Memola jest dla Ciebie!
Nasza kołyska to nie tylko bezpieczne i stymulujące miejsce dla Twojego niemowlaka, ale także praktyczne rozwiązanie, które zajmuje mało miejsca i można je łatwo przenosić. To takie mini łóżeczko dla Twojego malucha!

Dzięki inteligentnemu projektowi, kołyska Memola ma kompaktowe rozmiary, co oznacza, że doskonale sprawdza się nawet w ograniczonej przestrzeni. Bez względu na rozmiar pokoju, bez problemu znajdzie swoje miejsce, jednocześnie nie przeszkadzając w swobodnym poruszaniu się w pomieszczeniu.

Kliknij “czytaj dalej” i poznaj wszystkie najważniejsze informacje o rozmiarach kołyski.

CZYTAJ DALEJ >>

Nagrodzony Design najwyższej jakości

NAGRODZONY DESIGN Memoli

Zarówno rodzice, jak i kapituły konkursów doceniły ponadczasowy i pasujący do każdego wnętrza design, jakość materiałów, z jakich wykonana została Memola oraz jej praktyczność.

Produkt zachwyca swoim nowoczesnym wzornictwem, które harmonijnie wpisuje się w różnorodne style aranżacyjne — to świetne zastępstwo nowoczesnych łóżeczek dla dzieci, które idealnie dopasuje się do Twojego gustu i dekoracyjnych preferencji.

CZYTAJ DALEJ >>