EFEKTYWNIE OSZCZĘDZA MIEJSCE

Masz mało miejsca i przestrzeni w mieszkaniu? Memola jest dla Ciebie!

“główną motywacją przy wyborze Memoli był niewielki metraż naszego mieszkania (…)” – Aleksandra Święcicka mama Marcysi

 

Kołyska podwieszana u sufitu świetnie sprawdza się szczególnie w małych mieszkaniach np. w kawalerkach. Daje możliwość zawieszenia jej blisko mebli lub też wysoko nad sofą czy przy łóżku. Oszczędzasz dzięki temu miejsce na podłodze, które może wykorzystać np. do zabawy Twoja starsza pociecha.

Po spakowaniu kołyski w pokrowiec nie zajmuje ona więcej miejsca niż hula-hop. Możesz ją skrzętnie schować lub też w pokrowcu zabrać do dziadków, czy na działkę. Memola przez to staje się bardzo mobilnym rozwiązaniem.

Dzięki Memoli jesteś w stanie skrzętnie i praktycznie urządzić każdą przestrzeń.

“W chwili obecnej Memola jest jedynym łóżeczkiem, w którym śpi Marcysia. Nie mamy odrębnej sypialni, a w pokoju w którym śpimy, a który jest pokojem dziennym w naszym domu, nie ma miejsca na postawienie “tradycyjnego” łóżeczka,(…). Dzięki niej pokój nie jest zagracony, nie stracił na swojej przetronności, a ja nie straciłam dostępu do szafek.” – Aleksandra Święcicka mama Marcysi

 

Jej ponadczasowy design sprawia, że w każdym pomieszczeniu wygląda świetnie, zarówno we wnętrzu rustykalnym, jak i nowoczesnym. Memola wszędzie wygląda świetnie, co doceniła również kapituła konkursu Red Dot, w którym nasza kołyska została wyróżniona za piekny design.

Wygoda przemieszczania

Efektywne wykorzystanie miejsca dzięki Memoli wynika również z możliwość dopasowania je do każdego pomieszczenia w zależności od sytuacji, z możliwości wygodnego przemieszczania Memoli pomiędzy pomieszczeniami.

Po zamontowaniu haków w kilku pomieszczeniach możesz Memolę swobodnie przewieszać. W nocy może być zamontowana w Waszej sypialni, byście mieli maleństwo zawsze przy sobie. Na dzień wystarczy powiesić ją w centrum salonu, gdzie z każdego miejsca będziesz mogła obserwować malucha, a i on będzie czuł Waszą bliskość w każdej chwili.

Jej przewieszanie jest łatwe i szybkie, a sama Memola jest bardzo lekka – waży mniej niż 5 kilo.

“Mieszkam w Holandii i tu wszystkie domy, z naszym włacznie do 2-3 poziomy – przydaje się coś co łatwo po nich przemieścić.” – Aleksandra – mama dwójki maluchów

Nie zagracasz przestrzeni innymi sprzętami

Kupując jedną kołyskę, nie musisz inwestować w wiele sprzętów. To nie bez znaczenia, gdyż wydatki na wyprawkę mogą stanowić spore obciążenie dla domowego budżetu. Jedna Memola zastępuje łóżeczko, bujaczek, dostawkę do łóżka, kojec, a nawet łóżeczko turystyczne.

Przez to masz po prostu jeden produkt, który spełnia wiele funkcji i skrzętnie urządzona przestrzeń, a zaoszczędzone dzięki Memoli pieniądze możesz zainwestować we wspólne wakacje.

Memola dla bliźniąt.

Kołyskę Memola docenili również rodzice bliźniąt dla, których miejsce oraz wielofunkcyjność produktów przy dwóch maluchach jest podwójnie ważna. W pierwszych miesiącach życia maluszki mogą nadal spać w jednej kołysce i czuć swoją bliskość jak w brzuszku u mamy. Dla nich Memola to fajny sprzęt aktywizujący.

W części Kosza Sensorycznego (rodzaj bujanego kojca) bliźniaki mogą z powodzeniem razem się w nim bawić i razem uczyć się poprzez zabawę: wyczuwania środka ciężkości, balansowania, współpracy między sobą, koordynacji.

“Dziewczyny, po krótkim kołysaniu zasypiały obie w tym samym czasie. Ich dzienne drzemki praktycznie od razu nam się zsynchronizowały. Ta synchronizacja jest do dziś.” – https://www.instagram.com/zdublowane

 

PODSUMOWANIE WALORÓW WISZĄCEJ KOŁYSKI MEMOLA