NAGRODZONY DESIGN NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Kołyska Memola została zaprojektowana w sposób bardzo przemyślany.

Naszym zamiarem było, aby służyła jak najlepiej rodzicom i maluszkom przez długie lata. Projekt został wielokrotnie doceniony i otrzymał wiele znaczących nagród, w tym m.in. nagrodę Rodziców 2015, Finalista konkursu Dobry Wzór 2016, brązowy medal w konkursie Best Baby and Toddler Gear 2016 oraz tzw. Oscara Designu – wyróżnienie w konkursie Red Dot 2017. W roku 2019 Memola została nominowana do konkursu “German Design Award”

Zarówno rodzice, jak i kapituły konkursów doceniły ponadczasowy i pasujący do każdego wnętrza design, jakość materiałów, z jakich wykonana została Memola oraz jej praktyczność. Kolorystyka kołyski pozwala na powieszenie jej w praktycznie każdym wnętrzu, niezależnie od stylu w jakim urządzone jest pomieszczenie.

Od samego początku bardzo zależało nam na tym, by nasza kołyska była nie tylko funkcjonalna, ale również świetnie wykonana. Postawiliśmy na produkcję w Polsce, by mieć wpływ na dobór najlepszych materiałów, a jednocześnie wspierać rodzimy rynek. Materiały jakich używamy w produkcji, pochodzą z rynku europejskiego. Używamy tekstyliów z certyfikatem Oeko-text 100.

“Z uwagi na częstą eksploatację urządzenia, jestem również pozytywnie zaskoczona trwałością materiałów, z jakich została wykonana. Z łatwością także daje się złożyć, rozłożyć czy zmienić na orle gniazdo – wiele konfiguracji, a dzieci za każdym razem szczęśliwe, że mogą ćwiczyć w Memoli.” – Agata Jankowiak: mama i terapeutka integracji sensorycznej

Wytrzymałość Memoli potwierdzają nie tylko testy, ale przede wszystkim opinie rodziców, którzy wykorzystują kołyskę przez długie lata.
Dla  bezpieczeństwa maluchów przeszła testy wytrzymałościowe i została przebadana na zgodność z normami:
EN 1130 1-2: 2001
EN 71-8: 2012

Mamola to bardzo innowacyjny produkt z innowacyjnymi rozwiązaniami, dlatego też opantentowaliśmy ją i jej elementy i zastrzegliśmy to, co w niej wyjątkowe.

 

PODSUMOWANIE WALORÓW WISZĄCEJ KOŁYSKI MEMOLA