Podstawowa

1432 zł

Klasyczna

1542 zł

PLUS:

Premium

1873 zł

PLUS:

Kołyska dla dzieci MEMOLA - podstawowa, klasyczna, premium

Kołyskę-huśtawkę Memola 3w1 zaprojektowaliśmy dla Ciebie i Twojego dziecka! Jest to produkt zgodny z filozofią Montessori, który oferuje dziecku nie tylko miejsce do snu, ale również możliwość ćwiczenia równowagi, wzmacniania mięśni, regulacji napięcia mięśniowego i relaksu przez całe dzieciństwo. Podczas leżenia na brzuszku zapewnia stabilne podłoże, przy czym przyczynia się do prawidłowego rozwoju kręgosłupa dziecka oraz ćwiczeń podnoszenia główki.

Multisensoryczna kołyska-huśtawka Memola 3w1 daje możliwości do samodzielnego doświadczania i wykorzystywania jej potencjału. Pozwala położyć dziecko bezpiecznie i mieć z nim kontakt wzrokowy, co wspiera poczucie bezpieczeństwa. Dzięki zabawie w Memoli, dziecko może wzmacniać wszystkie mięśnie, w tym mięśnie boczne, co prowadzi do lepszej i wcześniejszej stabilności w siedzeniu i chodzeniu oraz umiejętności utrzymywania równowagi. Twoja pociecha nabywa umiejętności sprawnościowych i świadomości swojego ciała!

Kołyska Memola - 3 różne zestawy do wyboru

Kołyska-huśtawka Memola 3in1 dostępna jest w różnych zestawach, wraz z innymi pasującymi do niej produktami. Podstawowy zestaw zawiera tylko kołyskę Memola 3in1. Zestaw klasyczny obejmuje kołyskę Memola 3in1 oraz zasłonkę i prześcieradło na zmianę. Zestaw premium zawiera wszystkie przydatne produkty i akcesoria do kołyski, takie jak zasłonka, moskitiera, wieszak-zawieszka na zabawki, książka i haki. W każdym z tych zestawów znajduje się wyjątkowa kołyska-huśtawka Memola, która szybko przekształca się w kolejne produkty, takie jak kosz sensoryczny – bujany kojec i huśtawkę.

Znajdziesz u nas też różne zestawy produktów, możesz więc wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie i swojego dziecka. Praktyczna i funkcjonalna Memola zastępuje o wiele więcej produktów. Zastępuje także: kosz Mojżesza, bujaczek i bujaczek–leżaczek, łóżeczko dla dziecka, łóżeczko turystyczne, dostawkę do łóżka, poduszę klin na kolki, kojec, huśtawkę, huśtawkę sensoryczną, huśtawkę bocianie gniazdo, hamaczek dla dziecka, basen sensoryczny, basen z piłkami. Jest to ukłon w kierunku wszystkich potrzeb dziecka oraz ogrom korzyści z tylko jednego, jedynego produktu, który sprytnie się przekształca i rośnie wraz z dzieckiem.

MEMOLA - produkt 3w1. Etapy przekształcania się Memoli

Kołyska Memola przekształca się i dzięki temu ma 3 etapy rozłożenia, każdy dostosowany do wieku i etapu rozwoju dziecka. Każdy z tych etapów jest wyjątkowy i daje dziecku wiele możliwości: kołyska, kosz sensoryczny, huśtawka.

Etap 1 w Memoli to kołyska dla niemowląt i dzieci niesiedzących, która umożliwia dziecku bezpieczne leżenie na brzuszku, bujanie i obserwowanie otoczenia przez przezroczyste ścianki. Stymuluje zmysł czucia głębokiego i rozwój emocjonalny dziecka. Ułatwia też usypianie dziecka. Dzięki opatentowanej konstrukcji ruch kołyski jest naturalny i delikatny, a dziecko ćwiczy mięśnie brzucha, mięśnie posturalne i uczy się balansowania. Pozycja na brzuszku jest korzystna przy kolkach, wzmacnia mięśnie karku i brzucha, co sprzyja prawidłowemu osiąganiu kolejnych etapów rozwoju.

Etap 2 Memoli to kołyska-siedzisko, gdzie dziecko bezpiecznie się bawi i ćwiczy mięśnie. Dzięki otworowi w bujanym kojcu dziecko nie czuje się uwięzione – może wpełzać i wychodzić, robić z niej swoje miejsce do zabawy i odpoczynku. Memola wspiera prawidłowy rozwój motoryczny dziecka, w tym utrzymywanie równowagi, ćwiczenie mięśni nóg, brzucha i posturalnych. Dla dzieci w wieku raczkowania i chodzenia jest to idealne miejsce do zabawy i eksploracji. Ma też tu miejsce stymulacja mózgu dziecka.

Etap 3 – huśtawka Memola to przyjemne miejsce na wygłupy i wyciszenie, stymulujące integrację sensoryczną oraz wspierające równowagę dziecka. Opatentowana konstrukcja zapewnia łatwą koordynację ruchową, co umożliwia szybkie nabywanie umiejętności utrzymywania prawidłowej postawy i równowagi. Dla dzieci bez doświadczenia z Memolą część huśtawka stanowi wyzwanie, wymaga dobrej sprawności motorycznej i koordynacji ruchowej. Dzieci, które przeszły jej wcześniejsze etapy (korzystały z niej od niemowlaka), mają nabyte już te umiejętności. Dla dzieci mających pierwszy raz do czynienia z Memolą, huśtawka Memola jest szansą na szybkie nadrobienie tych deficytów.

Co myślisz o naszej kołysce 3w1? Sprawdź koniecznie pozostałe produkty i akcesoria!