Po co 2 haki do kołyski memola ?

 

Kołyska Memola musi być zawieszona na 2 hakach, ponieważ tylko takie “szerokie” zawieszenie umożliwia odpowiedni stymulacyjny ruch kołyski oraz zapewnia dziecku bezpieczeństwo.

Jedynie zawieszenie na 2 hakach daje gwarancję, że kołyska będzie stabilna!

Dzięki odpowiednio szerokiemu zawieszeniu na 2 hakach kołyska nie zakręca  się samoistnie pod ciężarem wokół własnej osi. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie trzeba ciągle podchodzić i odkręcać produkt do właściwej pozycji.

Razem z opatentowanym uchwytem i wyjątkową konstrukcją Memoli 2 haki zapewniają równomierny, stabilny i odpowiedni dla dziecka ruch kołyski. Umożliwia to łatwą i naturalną dla dziecka naukę koordynacji ruchowej. Memola tak zawieszona “wyczuwa” każdy ruch dziecka i porusza się wraz z nim. Dziecku łatwiej też jest znaleźć i wyczuć środek ciężkości.

Możemy bez problemu powiesić Memolę na 1 hak jest to technicznie i wytrzymałościowo możliwe, ale tracimy wtedy jej właściwośći teraputyczne.

Ponadto dwa haki są zawsze bezpieczniejszym rozwiązaniem niż 1. Dlatego jeśli już montujemy haki w suficie to zalecamy z całego serca zamontować 2 haki.