CZY WISZĄCA KOŁYSKA MEMOLA NADAJE SIE DLA BLIŹNIAKÓW?

Zdecydowanie tak!

Czy wisząca kołyska Memola nadaje się dla bliźniaków

Rodzice bliźniąt docenili Memolę – w pierwszych miesiącach życia maluszki mogą nadal spać w jednej kołysce i czuć swoją bliskość jak w brzuszku u mamy. Dla nich Memola to fajny sprzęt aktywizujący.

Przez pierwsze 4-6 miesięcy mogą w Memoli spać. Bliźniaki są zazwyczaj mniejsze i oczywiście od samego początku przyzwyczajone do  swojej wzajemnej bliskości. Dodatkowo Memola tak fantastycznie się delikatnie buja jak Mama. To raj dla bliźniaków które uwielbiają być razem. Doskonale umieją dzielić się przestrzenią w Memoli.

Jak długo Bliźniaki mogą tam spać?

Tak około 4-6 miesięcy, zależy od dzieci. Przy czym mówiąc o śnie, mamy na myśli przebywanie w Memoli cały dzień. Bo dzienne drzemki mogą ucinać sobie nawet znacznie dłużej.

A co potem?

Bliźniaki  fantastycznie używają drugiej części Memoli – kosza sensorycznego. Doskonale korzystają z podniesionej burty Memoli w wersji kosza sensorycznego (bujanego kojca). Siedząc czy leżąc, szybko uczą się tak wzajemnie dzielić Memolą, aby dobrze utrzymywać równowagę i wyczuwać środek ciężkości. Jest to genialne miejsce do zabaw we dwoje.